STILER BS 170G

szablon cena

 

Przecinarka piła taśmowa do metalu ze obrotowym ramieniem do 45º, wyposażona w siłownik hydrauiczny nowej generacji, mocny silnik 1,1 kW, szybki docisk imadła oraz wydajny układ chłodzenia.

 

        

 

 

 

Charakterystyka


 

Oryginalna Przecinarka Taśmowa powszechnie stosowana w zakładach ślusarskich, produkcyjnych, rzemieślniczych..

Precyzja i solidność wykonania stawia ją na czele przecinarek taśmowych z możliwością cięcia pod dowolnym kątem do 60o.

W nowym modelu na 2015 r zastosowano mocniejszy silnik trójfazowy wyposażony w dodatkowe zabezpieczenia, siłownik hydrauliczny nowej generacji, chłodzenie cieczą w układzie zamkniętym z dużą wanną odpływową.

Przecinarka taśmowa BS 170G dzięki powyższym udoskonaleniom w połączeniu z bimetalowymi brzeszczotami renomowanej firmy ULTRA, znajduje powszechne zastosowanie we wszystkich zakładach ślusarskich gdzie liczy się precyzja, jakość oraz dokładność i szybkość cięcia.

Masywna, stabilna i dopracowana konstrukcja oraz ramię wykonane z jednolitego odlewu żeliwnego zapewnia maszynie bardzo dużą sztywność i stabilność przy cięciu, co zapewnia precyzję cięcia i długą bezawaryjną pracę. Budowa jak i zastosowanie taśmy tnącej o szerokości 20 mm, umożliwia w pełni wykonywanie wieloseryjnych cięć zarówno profili jak i pełnych detali.

Szybkość cięcia reguluję się za pomocąsiłownika hydraulicznego.

W zestawie zderzak długości ciętego materiału.

 

  Szybkość posuwu regulowana jest na pulpicie sterowniczym przecinarki. Do wyboru mamy dwie prędkości taśmy tnącej 36 i 72 m/min.

  W dolnym położeniu ramienia ( po przecięciu materiału) napęd taśmy tnącej i układ chłodzenia jest wyłączany automatycznie.

  Bezpieczeństwo zapewnią osłony taśmy tnącej oraz mikro wyłączniki zatrzymujące pracę silnika po zakończeniu cyklu ciecia lub otwarciu którejkolwiek z osłon, dodatkowe zabezpieczenie polega na wyłączeniu automatycznym przecinarki w przypadku zerwania się taśmy tnącej. 

  Silnik wyposażony jest w bezpieczniki termiczne nowej generacji.

  Podstawa zabudowana jest jako sztywny korpus spawany z blach stalowych. Wewnątrz znajduje się osobny zbiornik chłodziwa z elektropompą i dużą wanną odpływową.

  Ukształtowanie górnej części podstawy stanowi wannę do odprowadzania chłodziwa i wyłapywania wiórów powstałych podczas cięcia materiału. 

  Do podstawy zamocowany jest żeliwnej konstrukcji stół roboczy z obrotowym ramieniem i pulpitem sterującym na oddzielnym postumencie. 

  W procesie cięcia głównym ruchem skrawającym jest przesuwanie się taśmy tnącej a posuw opadania ramienia. Szybkość opadania ramienia (szybkość cięcia) regulowana jest za pomocą siłownika hydraulicznego.

  Napęd od silnika na koło napędzające taśmę przenoszone jest za pomocąbezobsługowej przekładni ślimakowej.

  W zestawie zderzak ciętego materiału, instrukcja obsługi PL oraz komplet narzędzi.

 

 170g

 

Maks. zakres cięcia

 


 

 

Kąt

ø 170

170 x 210

170 x 170

45º R

ø 120

120 x 110

110 x 110

60º R

ø 70

70 x 60

60 x 60

 

 

 Dane techniczne


Ø max.:

170mm /cięcie prostopadłe

H x B max.:

210 x 170mm /cięcie prostopadłe

Rozmiar taśmy tnącej:

2085 x 20 x 0,9 mm

Zasilanie

3 fazy 400V 1,1 kW

Reg. opadania ramienia

Siłownik hydrauliczny

Prędkość liniowa taśmy:

36 / 72m/min

Prędkość cięcia:

Bezstopniowo 0-50 m/min

Wysokość bazy imadła:

890mm

Masa:

200kg

 

 


 

 

Interesuje Cię nasz produkt?    

  Skontaktuj się z nami! 

 

 

 

Magazyn Główny, Biuro, Hala Wystawowa:

ul. Tartaczna 4

08-300 Sokołów Podlaski 

woj. mazowieckie 

Tel/Fax  (25) 787 25 26

  

 

       Przemek                             Artur 

       602 747 945                 792 750 200 

      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.